Optická vlákna GPON | Batna24.com

GPON

[ 1 ]
Kategorie
keyboard_arrow_down
Filtry
Výrobce
keyboard_arrow_down
Cena (EUR)
-
Pokročilé filtry
keyboard_arrow_down
Bezdrátové standardy
keyboard_arrow_down Zobrazit více
Maximální rychlost bezdrátového přenosu
PON standard
Počet portů LAN
keyboard_arrow_down Zobrazit více
Maximální rychlost bezdrátového přenosu Neuplatňuje se
cancel
SMAZAT FILTRY
cancel
HALNy HL-1GE | ONT | GPON ONT B+ SC/APC, 1x RJ45 1000Mb/s, tryb Bridge (SFU) a Router/NAT (HGU)
HALNY
Kód produktu: HL-1GE
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
26,57 EUR

s DPH

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

20 40 80 produktů na webu
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený