Optická vlákna GPON | Batna24.com

GPON

[ 29 ]
Kategorie
keyboard_arrow_down
Filtry
Výrobce
keyboard_arrow_down
Cena (EUR)
-
Pokročilé filtry
keyboard_arrow_down
Bezdrátové standardy
keyboard_arrow_down Zobrazit více
Maximální rychlost bezdrátového přenosu
PON standard
Počet portů LAN
keyboard_arrow_down Zobrazit více
Počet portů LAN 1x  [10/100/1000M (RJ45)]
cancel
SMAZAT FILTRY
cancel
Ubiquiti UF-LOCO | ONT | UFiber, 1x GPON, 1x RJ45 1000Mb/s
UBIQUITI
Kód produktu: UF-LOCO
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
49,03 EUR

s DPH

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Huawei HG8310M | ONT | 1x GPON, 1x RJ45 1000Mb/s
HUAWEI
Kód produktu: HUAWEI HG8310M GPON
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
29,39 EUR

s DPH

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

HALNy HL-1GE | ONT | GPON ONT B+ SC/APC, 1x RJ45 1000Mb/s, tryb Bridge (SFU) a Router/NAT (HGU)
HALNY
Kód produktu: HL-1GE
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
26,52 EUR

s DPH

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

F620 V2 | ONT | 1x GPON, 3x RJ45 100Mb/s, 1x RJ45 1000Mb/s, 2x RJ11
ZTE
Kód produktu: ZTE F620 V3
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
31,74 EUR

s DPH

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Ubiquiti UF-NANO | ONT | UFiber, 1x GPON, 1x RJ45 1000Mb/s
UBIQUITI
Kód produktu: UF-NANO-EU
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
73,57 EUR

s DPH

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Extralink GPON/EPON 1GE/3FE WiFi VoIP | ONT | 2,4GHz, 1x GPON, 1x RJ45 1000Mb/s, 3x RJ45 100Mb/s, 1x RJ11
EXTRALINK
Kód produktu: EX.2435
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
139,91 EUR

s DPH

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

F623 | ONT | WiFi, 1x GPON, 3x RJ45 100Mb/s, 1x RJ45 1000Mb/s, 1x RJ11, 1x USB
ZTE
Kód produktu: ZTE F623 EX.7577
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
30,20 EUR

s DPH

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

F660 V3 | ONT | 2,4GHz WiFi, 1x GPON, 1x RJ45 1000Mb/s, 3x RJ45 100Mb/s, 2x RJ11, 1x USB
ZTE
Kód produktu: ZTE F660 V3
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
36,51 EUR

s DPH

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

ZXA10 F601 | ONT | 1x GPON, 1x RJ45 1000Mb/s
ZTE
Kód produktu: ZTE F601 EX.7393
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
15,03 EUR

s DPH

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Huawei HG8540M | ONT | 1x GPON, 1x RJ45 1000Mb/s, 3x RJ45 100Mb/s
HUAWEI
Kód produktu: HG8540M (1GE+3FE)
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
22,87 EUR

s DPH

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Extralink Venus | ONT | EPON/GPON, 1x RJ45 1000Mb/s, funkce routing/NAT, chipset Mediatec v souladu s ZTE, Huawei, Ubiquiti
EXTRALINK
Kód produktu: EX.2305
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
38,82 EUR

s DPH

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Ubiquiti UF-LOCO-5 | ONT | UFiber, 1x GPON, 1x RJ45 1000Mb/s, 5-pack
UBIQUITI
Kód produktu: UF-LOCO-5-EU
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

dostupnost do 7 dnů

DOSTUPNOST
live_help
214,71 EUR

s DPH

dostupnost do 7 dnů

Huawei HG8010H | ONT | EchoLife, 1x GPON, 1x RJ45 1000Mb/s
HUAWEI
Kód produktu: HUAWEI HG8010H
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

dostupnost do 7 dnů

DOSTUPNOST
live_help
37,14 EUR

s DPH

dostupnost do 7 dnů

Ubiquiti UF-LOCO-20 | ONT | UFiber, 1x GPON, 1x RJ45 1000Mb/s, 20-pack
UBIQUITI
Kód produktu: UF-LOCO-20
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

dostupnost do 7 dnů

DOSTUPNOST
live_help
927,31 EUR

s DPH

dostupnost do 7 dnů

Huawei HG8010 | ONT | 1x GPON, 1x RJ45 1000Mb/s
HUAWEI
Kód produktu: HUAWEI HG8010 GPON GE
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

dostupnost do 7 dnů

DOSTUPNOST
live_help
24,69 EUR

s DPH

dostupnost do 7 dnů

Extralink Eris | ONT | FTTH, 1x GPON, 1x RJ45 1000Mb/s
EXTRALINK
Kód produktu: EX.8291
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

dostupnost do 7 dnů

DOSTUPNOST
live_help
22,65 EUR

s DPH

dostupnost do 7 dnů

ZXA10 F601 UNICOM | ONT | 1x GPON, 1x RJ45 1000Mb/s
ZTE
Kód produktu: ZTE F601 UNICOM
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

dostupnost do 7 dnů

DOSTUPNOST
live_help
27,78 EUR

s DPH

dostupnost do 7 dnů

Extralink Karme | ONT | 1x GPON, 1x RJ45 1000Mb/s, 1x CATV
EXTRALINK
Kód produktu: EX.8949
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

dostupnost do 7 dnů

DOSTUPNOST
live_help
95,56 EUR

s DPH

dostupnost do 7 dnů

Extralink GPON 1GE | ONT | 1x GPON, 1x RJ45 1000Mb/s
EXTRALINK
Kód produktu: EX.2299
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

dostupnost do 7 dnů

DOSTUPNOST
live_help
87,50 EUR

s DPH

dostupnost do 7 dnů

Huawei HG8145C | ONT | WiFi, 1x GPON, 1x RJ45 1000Mb/s, 3x RJ45 100Mb/s, 1x RJ11, ITV
HUAWEI
Kód produktu: HUAWEI HG8145C GPON
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

dostupnost do 7 dnů

DOSTUPNOST
live_help
41,43 EUR

s DPH

dostupnost do 7 dnů

20 40 80 produktů na webu
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený