Optická vlákna GPON | Batna24.com

GPON

[ 23 ]
Kategorie
keyboard_arrow_down
Filtry
Výrobce
keyboard_arrow_down
Cena (EUR)
-
Pokročilé filtry
keyboard_arrow_down
Bezdrátové standardy
keyboard_arrow_down Zobrazit více
Maximální rychlost bezdrátového přenosu
PON standard
Počet portů LAN
keyboard_arrow_down Zobrazit více
Bezdrátové standardy IEEE 802.11b
cancel
SMAZAT FILTRY
cancel
Huawei HG8546M | ONT | WiFi, 1x RJ45 1000Mb/s, 3x RJ45 100Mb/s, 1x RJ11, 1x USB
HUAWEI
Kód produktu: HG8546M GPON
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
30,51 EUR

s DPH

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Huawei HG8247H | ONT | 2,4GHz, 1x GPON, 4x RJ45 1000Mb/s, 2x RJ11, 1x USB, 1x CATV
HUAWEI
Kód produktu: HUAWEI HG8247H
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
105,79 EUR

s DPH

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Huawei HG8345R | ONT | 1x GPON, WiFi, 4x RJ45 100Mb/s, Anténa Interní
HUAWEI
Kód produktu: HUAWEI HG8345R INT ANTENNA
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
44,36 EUR

s DPH

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

F660 V5 | ONT | WiFi, 1x GPON, 4x RJ45 1000Mb/s, 2x RJ11, 1x USB
ZTE
Kód produktu: GPON ZTE F660 V5.0 O V5.2
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
45,61 EUR

s DPH

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Extralink GPON/EPON 1GE/3FE WiFi VoIP | ONT | 2,4GHz, 1x GPON, 1x RJ45 1000Mb/s, 3x RJ45 100Mb/s, 1x RJ11
EXTRALINK
Kód produktu: EX.2435
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
140,55 EUR

s DPH

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Huawei HG8245Q | ONT | AC Dual Band, 1x GPON, 4x RJ45 1000Mb/s, 2x RJ11, 2x USB
HUAWEI
Kód produktu: HUAWEI HG8245Q
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
63,08 EUR

s DPH

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

F623 | ONT | WiFi, 1x GPON, 3x RJ45 100Mb/s, 1x RJ45 1000Mb/s, 1x RJ11, 1x USB
ZTE
Kód produktu: ZTE F623 EX.7577
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
30,33 EUR

s DPH

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Huawei HG8247 | ONT | 1x GPON, WiFi, 4x RJ45 1000Mb/s, 2x RJ11, 1x USB, 1x CATV
HUAWEI
Kód produktu: HUAWEI HG8247 WITH CATV
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
188,60 EUR

s DPH

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Huawei HG8346R | ONT | 1x GPON, WiFi, 4x RJ45 100Mb/s, 2x RJ11, 1x USB
HUAWEI
Kód produktu: HG8346R GPON ONU
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
56,18 EUR

s DPH

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Huawei HG8245 | ONT | 1x GPON, WiFi, 4x RJ45 100Mb/s, 2x RJ11, 1x USB
HUAWEI
Kód produktu: HUAWEI HG8245 GPON
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
36,56 EUR

s DPH

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Huawei HG8345R | ONT | 1x GPON, WiFi, 4x RJ45 100Mb/s, Anténa externí
HUAWEI
Kód produktu: HUAWEI HG8345R EXT ANTENNA
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
47,65 EUR

s DPH

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

HALNY 4GMV GPON B+ SC/APC, 4X 10/100/1000BASE-TX + 2X POTS, VOIP + WI-FI AC 2X2 DUAL BAND 867MB/S
HALNY
Kód produktu: HALNY HL-4GMV
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

dostupnost do 7 dnů

DOSTUPNOST
live_help
56,34 EUR

s DPH

dostupnost do 7 dnů

Extralink Tytan | ONT | 1x GPON, 4x RJ45 1000Mb/s, 2x RJ11, WiFi 2,4GHz, Broadcom chipset
EXTRALINK
Kód produktu: EX.2947
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

dostupnost do 7 dnů

DOSTUPNOST
live_help
58,50 EUR

s DPH

dostupnost do 7 dnů

Huawei HG8245H | ONT | 1x GPON, WiFi, 4x RJ45 1000Mb/s, 2x RJ11, 1x USB
HUAWEI
Kód produktu: HUAWEI HG8245H
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

dostupnost do 7 dnů

DOSTUPNOST
live_help
83,67 EUR

s DPH

dostupnost do 7 dnů

Huawei HG8145C | ONT | WiFi, 1x GPON, 1x RJ45 1000Mb/s, 3x RJ45 100Mb/s, 1x RJ11, ITV
HUAWEI
Kód produktu: HUAWEI HG8145C GPON
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

dostupnost do 7 dnů

DOSTUPNOST
live_help
41,62 EUR

s DPH

dostupnost do 7 dnů

Huawei HG8245 | ONT | 1x GPON, WiFi, 4x RJ45 100Mb/s, 2x RJ11, 1x USB
HUAWEI
Kód produktu: HUAWEI HG8245
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

dostupnost do 7 dnů

DOSTUPNOST
live_help
44,69 EUR

s DPH

dostupnost do 7 dnů

ZXHN F673A | ONT | WiFi, 1x GPON, 4x RJ45 1000Mb/s, 1x RJ11, 2x USB
ZTE
Kód produktu: F673A
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

dostupnost do 7 dnů

DOSTUPNOST
live_help
28,72 EUR

s DPH

dostupnost do 7 dnů

ZXHN F663N | ONT | WiFi, 1x GPON, 3x RJ45 100Mb/s, 1x RJ45 1000Mb/s, 1x POTS, 1x USB
ZTE
Kód produktu: F663N
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

dostupnost do 7 dnů

DOSTUPNOST
live_help
25,13 EUR

s DPH

dostupnost do 7 dnů

ZTE ZXHN F663N V3A GPON ONT (1X GE + 3X FE + 1X USB + WI-FI (2x ANTENNAS) + 1X POTS)
ZTE
Kód produktu: ZTE F663N V3A
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

dostupnost do 7 dnů

DOSTUPNOST
live_help
19,69 EUR

s DPH

dostupnost do 7 dnů

Huawei HG8326R | ONT | EchoLife, WiFi, 1x GPON, 2x RJ45 100Mb/s, 2x RJ11
HUAWEI
Kód produktu: HUAWEI HG8326R ECHOLIFE
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

dostupnost do 7 dnů

DOSTUPNOST
live_help
37,72 EUR

s DPH

dostupnost do 7 dnů

20 40 80 produktů na webu
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený