Optická vlákna GPON | Batna24.com

GPON

[ 16 ]
Kategorie
keyboard_arrow_down
Filtry
Výrobce
keyboard_arrow_down
Cena (EUR)
-
Pokročilé filtry
keyboard_arrow_down
Bezdrátové standardy
keyboard_arrow_down Zobrazit více
Maximální rychlost bezdrátového přenosu
PON standard
Počet portů LAN
keyboard_arrow_down Zobrazit více
Bezdrátové standardy Žádný
cancel
SMAZAT FILTRY
cancel
Huawei HG8310M | ONT | 1x GPON, 1x RJ45 1000Mb/s
HUAWEI
Kód produktu: HUAWEI HG8310M GPON
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
29,52 EUR

s DPH

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

HALNY HL-1GE GPON ONT B+ SC/APC, LAN 1X10/100/1000 BRIDGE (SFU) MODE AND ROUTER/NAT (HGU) MODE
HALNY
Kód produktu: HL-1GE
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
26,64 EUR

s DPH

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Huawei HG8540M | ONT | 1x GPON, 1x RJ45 1000Mb/s, 3x RJ45 100Mb/s
HUAWEI
Kód produktu: HG8540M (1GE+3FE)
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
22,98 EUR

s DPH

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Extralink Venus | ONT | EPON/GPON, 1x RJ45 1000Mb/s, funkce routing/NAT, chipset Mediatec v souladu s ZTE, Huawei, Ubiquiti
EXTRALINK
Kód produktu: EX.2305
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
39,00 EUR

s DPH

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Huawei HG8240H | ONT | EchoLife, 1x GPON, 4x RJ45 1000Mb/s, 2x RJ11
HUAWEI
Kód produktu: HUAWEI HG8240H
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

dostupnost do 7 dnů

DOSTUPNOST
live_help
105,63 EUR

s DPH

dostupnost do 7 dnů

Huawei HG8010H | ONT | EchoLife, 1x GPON, 1x RJ45 1000Mb/s
HUAWEI
Kód produktu: HUAWEI HG8010H
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

dostupnost do 7 dnů

DOSTUPNOST
live_help
37,18 EUR

s DPH

dostupnost do 7 dnů

Huawei HG8010 | ONT | 1x GPON, 1x RJ45 1000Mb/s
HUAWEI
Kód produktu: HUAWEI HG8010 GPON GE
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

dostupnost do 7 dnů

DOSTUPNOST
live_help
24,80 EUR

s DPH

dostupnost do 7 dnů

Extralink Eris | ONT | FTTH, 1x GPON, 1x RJ45 1000Mb/s
EXTRALINK
Kód produktu: EX.8291
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

dostupnost do 7 dnů

DOSTUPNOST
live_help
22,75 EUR

s DPH

dostupnost do 7 dnů

Extralink Karme | ONT | 1x GPON, 1x RJ45 1000Mb/s, 1x CATV
EXTRALINK
Kód produktu: EX.8949
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

dostupnost do 7 dnů

DOSTUPNOST
live_help
95,99 EUR

s DPH

dostupnost do 7 dnů

Extralink GPON 1GE | ONT | 1x GPON, 1x RJ45 1000Mb/s
EXTRALINK
Kód produktu: EX.2299
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

dostupnost do 7 dnů

DOSTUPNOST
live_help
87,90 EUR

s DPH

dostupnost do 7 dnů

Huawei HG8311 | ONT | 1x GPON, 1x RJ45 100Mb/s, 1x RJ11
HUAWEI
Kód produktu: HUAWEI HG8311 GPON CLC(8310)
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

dostupnost do 7 dnů

DOSTUPNOST
live_help
28,75 EUR

s DPH

dostupnost do 7 dnů

Extralink Neptun | ONT | 1x GPON, 1x RJ45 1000Mb/s, Chipset Cortina, funkce routing/NAT
EXTRALINK
Kód produktu: EX.2954
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

dostupnost do 7 dnů

DOSTUPNOST
live_help
30,66 EUR

s DPH

dostupnost do 7 dnů

Huawei HG8110H | ONT | EchoLife, 1x GPON, 1x RJ45 1000Mb/s, 1x RJ11
HUAWEI
Kód produktu: HUAWEI HG8110H
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

dostupnost do 7 dnů

DOSTUPNOST
live_help
86,67 EUR

s DPH

dostupnost do 7 dnů

Huawei HG8310 | ONT | 1x GPON, 1x RJ45 1000Mb/s
HUAWEI
Kód produktu: HUAWEI HG8310 GPON
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

dostupnost do 7 dnů

DOSTUPNOST
live_help
29,52 EUR

s DPH

dostupnost do 7 dnů

Huawei HG8040H | ONT | EchoLife, 1x GPON, 4x RJ45 1000Mb/s
HUAWEI
Kód produktu: HUAWEI HG8040H
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

dostupnost do 7 dnů

DOSTUPNOST
live_help
67,10 EUR

s DPH

dostupnost do 7 dnů

Huawei HG8240H | ONT | EchoLife, 1x GPON, 4x RJ45 1000Mb/s, 2x RJ11
HUAWEI
Kód produktu: HG8240 (2POTS+4GE)
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

dostupnost do 7 dnů

DOSTUPNOST
live_help
37,01 EUR

s DPH

dostupnost do 7 dnů

20 40 80 produktů na webu
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený