Kompatibilní moduly SFP | MiniGbic | Multimode a WDM | Batna24.com
Český (CZ) / EUR / Ceny s DPH

Moduly SFP

[ 4 ]
Filtry
Výrobce
keyboard_arrow_down
Cena (EUR)
-
Pokročilé filtry
keyboard_arrow_down
Přenosová vzdálenost
keyboard_arrow_down Zobrazit více
SFP modul - rychlost portu
keyboard_arrow_down Zobrazit více
Výstupní konektor
keyboard_arrow_down Zobrazit více
Přenosová vzdálenost 1m
cancel
SMAZAT FILTRY
cancel
Extralink SFP28 DAC | Kabel SFP28 | DAC, 25Gbps, 1m
EXTRALINK
Kód produktu: EX.17375
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
31,84 EUR

s DPH

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Extralink QSFP+ DAC | Kabel QSFP+ | DAC, 40Gbps, 1m, 30AWG
EXTRALINK
Kód produktu: EX.15784
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
46,31 EUR

s DPH

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

MikroTik XS+DA0001 | Kabel DAC SFP28 | 25Gb/s, 1m
MIKROTIK
Kód produktu: XS+DA0001
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

dostupnost do 7 dnů

DOSTUPNOST
  • Přenosová vzdálenost: 1m
  • SFP modul - rychlost portu: 25 Gbps
live_help
24,25 EUR

s DPH

dostupnost do 7 dnů

Extralink proC SFP+ | Kabel SFP+ proC | 10Gbps, 1m, AWG30
EXTRALINK
Kód produktu: EX.2268
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

dostupnost do 7 dnů

DOSTUPNOST
live_help
21,60 EUR

s DPH

dostupnost do 7 dnů

20 40 80 produktů na webu
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený