Kompatibilní moduly SFP | MiniGbic | Multimode a WDM | Batna24.com
Český (CZ) / EUR / Ceny s DPH

Moduly SFP

[ 2 ]
Filtry
Výrobce
keyboard_arrow_down
Cena (EUR)
-
Pokročilé filtry
keyboard_arrow_down
Přenosová vzdálenost
keyboard_arrow_down Zobrazit více
SFP modul - rychlost portu
keyboard_arrow_down Zobrazit více
Výstupní konektor
keyboard_arrow_down Zobrazit více
Přenosová vzdálenost 5m
cancel
SMAZAT FILTRY
cancel
MikroTik S+AO0005 | Kabel DAC SFP+ | 10Gb/s, 5m
MIKROTIK
Kód produktu: S+AO0005
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
  • Přenosová vzdálenost: 5m
  • SFP modul - rychlost portu: 10 Gbps
40,57 EUR

s DPH

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Extralink AOC SFP+ | Kabel SFP+ AOC | 10Gbps, 5m
EXTRALINK
Kód produktu: EX.15906
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
53,25 EUR

s DPH

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

20 40 80 produktů na webu
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený