Moduly SFP

[ 7 ]
Filtry
Výrobce
keyboard_arrow_down
Cena (EUR)
-
Pokročilé filtry
keyboard_arrow_down
Přenosová vzdálenost
keyboard_arrow_down Zobrazit více
SFP modul - rychlost portu
keyboard_arrow_down Zobrazit více
Výstupní konektor
keyboard_arrow_down Zobrazit více
SFP modul - rychlost portu 25 Gbps
cancel
SMAZAT FILTRY
cancel
Ubiquiti UC-DAC-SFP28 | Kabel DAC | SFP+, 25Gb/s, 0,5m
UBIQUITI
Kód produktu: UC-DAC-SFP28
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
33,53 EUR

s DPH

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

MIKROTIK XS+31LC10D SFP/SFP+/SFP28 MODULE 1/10/25G SINGLE MODE 10KM 1310NM
MIKROTIK
Kód produktu: XS+31LC10D
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
116,86 EUR

s DPH

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Extralink SFP28 25G | Modul SFP28 | 25Gbps, LC/UPC Duplex, 850nm, 100m, multi mode, proM
EXTRALINK
Kód produktu: EX.16521
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
  • Přenosová vzdálenost: Pod 1km
  • SFP modul - rychlost portu: 25 Gbps
  • Výstupní konektor: LC
124,03 EUR

s DPH

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Extralink SFP28 25G | Modul SFP28 | 25Gbps, LC/UPC Duplex, 1310nm, 10km, single mode, proM
EXTRALINK
Kód produktu: EX.16514
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
  • Přenosová vzdálenost: 4-20km
  • SFP modul - rychlost portu: 25 Gbps
  • Výstupní konektor: LC
141,75 EUR

s DPH

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Extralink SFP28 25G | Modul SFP28 WDM | 25Gbps 1270/1330nm, single mode, 10km, LC, proM, pár
EXTRALINK
Kód produktu: EX.16538
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
  • Přenosová vzdálenost: 4-20km
  • SFP modul - rychlost portu: 25 Gbps
  • Výstupní konektor: LC
354,37 EUR

s DPH

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

MIKROTIK XS+DA0003 DAC SFP28 MODULE 25G 3M DIRECT ATTACH CABLE
MIKROTIK
Kód produktu: XS+DA0003
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

dostupnost do 7 dnů

DOSTUPNOST
  • Přenosová vzdálenost: 3m
  • SFP modul - rychlost portu: 25 Gbps
live_help
31,39 EUR

s DPH

dostupnost do 7 dnů

MIKROTIK XS+DA0001 DAC SFP28 MODULE 25G 1M DIRECT ATTACH CABLE
MIKROTIK
Kód produktu: XS+DA0001
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

dostupnost do 7 dnů

DOSTUPNOST
  • Přenosová vzdálenost: 1m
  • SFP modul - rychlost portu: 25 Gbps
live_help
23,25 EUR

s DPH

dostupnost do 7 dnů

20 40 80 produktů na webu
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený