Patchcordy z optických vláken | APC UPC OM2 | Batna24.com

Patchcordy

[ 10 ]
Filtry
Výrobce
keyboard_arrow_down
Cena (EUR)
-
Pokročilé filtry
keyboard_arrow_down
Délka
keyboard_arrow_down Zobrazit více
Kategorie kabelů
Standardn vlákna
keyboard_arrow_down Zobrazit více
Typy koncovek patchcordu
keyboard_arrow_down Zobrazit více
Průměr kabelu 0,9mm
cancel
SMAZAT FILTRY
cancel
Extralink SC/UPC-SC/UPC | Patchcord | Jednomodový, Simplex, G657A, 900um, 1m
EXTRALINK
Kód produktu: EX.1698
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
2,92 EUR

s DPH

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Extralink SC/UPC-SC/UPC | Patchcord | Jednomodový, Simplex, 900um, 1,5m
EXTRALINK
Kód produktu: EX.7980
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
2,43 EUR

s DPH

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Extralink SC/UPC-SC/UPC | Patchcord | Jednomodový, Simplex, 900um, 5m
EXTRALINK
Kód produktu: EX.1728
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
2,43 EUR

s DPH

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Extralink SC/APC-SC/UPC | Průhledný patchcord  | Jednomodový, Simplex, G657B3, 0,9mm, 40m
EXTRALINK
Kód produktu: EX.12103
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
17,10 EUR

s DPH

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Extralink SC/APC-SC/UPC | Patchcord průhledný| Jednomodový, Simplex, G657B3, 0,9mm, 10m
EXTRALINK
Kód produktu: EX.12080
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
5,43 EUR

s DPH

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Extralink SC/APC-SC/UPC | Průhledný patchcord  | Jednomodový, Simplex, G657B3, 0,9mm, 20m
EXTRALINK
Kód produktu: EX.12097
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
9,32 EUR

s DPH

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Extralink SC/APC-SC/APC | Průhledný patchcord  | Jednomodový, Simplex, G.657B3, 0,9mm, 20m
EXTRALINK
Kód produktu: EX.12059
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
9,39 EUR

s DPH

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Extralink SC/APC-SC/APC | Průhledný patchcord  | Jednomodový, Simplex, G.657B3, 0,9mm, 25m
EXTRALINK
Kód produktu: EX.11496
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

dostupnost do 7 dnů

DOSTUPNOST
live_help
11,33 EUR

s DPH

dostupnost do 7 dnů

Extralink SC/APC-SC/APC | Průhledný patchcord  | Jednomodový, Simplex, G.657B3, 0,9mm, 10m
EXTRALINK
Kód produktu: EX.12042
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

dostupnost do 7 dnů

DOSTUPNOST
live_help
5,50 EUR

s DPH

dostupnost do 7 dnů

Extralink SC/APC-SC/APC | Průhledný patchcord  | Jednomodový, Simplex, G.657B3, 0,9mm, 40m
EXTRALINK
Kód produktu: EX.12073
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

dostupnost do 7 dnů

DOSTUPNOST
live_help
17,18 EUR

s DPH

dostupnost do 7 dnů

20 40 80 produktů na webu
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený