Patchcordy

[ 17 ]
Filtry
Výrobce
keyboard_arrow_down
Cena (EUR)
-
Pokročilé filtry
keyboard_arrow_down
Délka
keyboard_arrow_down Zobrazit více
Kategorie kabelů
Standardn vlákna
keyboard_arrow_down Zobrazit více
Typy koncovek patchcordu
keyboard_arrow_down Zobrazit více
Standardn vlákna G.657.B3
cancel
SMAZAT FILTRY
cancel
Extralink SC/UPC-SC/APC | Patchcord | LSZH, Jednomodový, Simplex, G.657B3, 3mm, Easy Flex, 20m
EXTRALINK
Kód produktu: EX.3128
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
8,36 EUR

s DPH

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Extralink SC/UPC-SC/APC | Patchcord | LSZH, Jednomodový, Simplex, G.657B3, 3mm, Easy Flex, 15m
EXTRALINK
Kód produktu: EX.3111
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
6,73 EUR

s DPH

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Extralink SC/APC-SC/APC | Patchcord | LSZH, Jednomodový, Simplex, G.657B3, 3mm, Easy Flex, 25m
EXTRALINK
Kód produktu: EX.7331
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
9,06 EUR

s DPH

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Extralink SC/APC-SC/APC | Patchcord | LSZH, Jednomodový, Simplex, G.657B3, 3mm, Easy Flex, 15m
EXTRALINK
Kód produktu: EX.7324
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
5,95 EUR

s DPH

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Extralink SC/APC-SC/UPC | Průhledný patchcord  | Jednomodový, Simplex, G657B3, 0,9mm, 40m
EXTRALINK
Kód produktu: EX.12103
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
14,37 EUR

s DPH

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Extralink SC/APC-SC/APC | Průhledný patchcord  | Jednomodový, Simplex, G.657B3, 0,9mm, 25m
EXTRALINK
Kód produktu: EX.11496
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
9,53 EUR

s DPH

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Extralink SC/UPC-SC/APC | Patchcord | LSZH, Jednomodový, Simplex, G.657B3, 3mm, Easy Flex, 10m
EXTRALINK
Kód produktu: EX.3104
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
5,09 EUR

s DPH

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Extralink SC/APC-SC/APC | Průhledný patchcord  | Jednomodový, Simplex, G.657B3, 0,9mm, 20m
EXTRALINK
Kód produktu: EX.12059
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
7,89 EUR

s DPH

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Extralink SC/APC-SC/UPC | Patchcord průhledný| Jednomodový, Simplex, G657B3, 0,9mm, 10m
EXTRALINK
Kód produktu: EX.12080
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
4,56 EUR

s DPH

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Extralink SC/APC-SC/UPC | Průhledný patchcord  | Jednomodový, Simplex, G657B3, 0,9mm, 20m
EXTRALINK
Kód produktu: EX.12097
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
7,83 EUR

s DPH

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Extralink SC/UPC-SC/UPC | Patchcord | LSZH, Jednomodový, Simplex, G.657B3, 3mm, Easy Flex, 5m
EXTRALINK
Kód produktu: EX.7300
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

dostupnost do 7 dnů

DOSTUPNOST
live_help
2,99 EUR

s DPH

dostupnost do 7 dnů

Extralink SC/UPC-SC/APC | Patchcord | LSZH, Jednomodový, Simplex, G.657B3, 3mm, Easy Flex, 5m
EXTRALINK
Kód produktu: EX.3098
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

dostupnost do 7 dnů

DOSTUPNOST
live_help
2,78 EUR

s DPH

dostupnost do 7 dnů

Extralink SC/UPC-SC/UPC | Patchcord | LSZH, Jednomodový, Simplex, G.657B3, 3mm, Easy Flex, 3m
EXTRALINK
Kód produktu: EX.7294
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

dostupnost do 7 dnů

DOSTUPNOST
live_help
2,11 EUR

s DPH

dostupnost do 7 dnů

Extralink SC/APC-SC/APC | Průhledný patchcord  | Jednomodový, Simplex, G.657B3, 0,9mm, 40m
EXTRALINK
Kód produktu: EX.12073
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

dostupnost do 7 dnů

DOSTUPNOST
live_help
14,44 EUR

s DPH

dostupnost do 7 dnů

Extralink SC/UPC-SC/UPC | Patchcord | LSZH, Jednomodový, Simplex, G.657B3, 3mm, Easy Flex, 10m
EXTRALINK
Kód produktu: EX.7317
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

dostupnost do 7 dnů

DOSTUPNOST
live_help
4,62 EUR

s DPH

dostupnost do 7 dnů

Extralink SC/UPC-SC/APC | Patchcord | LSZH, Jednomodový, Simplex, G.657B3, 3mm, Easy Flex, 3m
EXTRALINK
Kód produktu: EX.3081
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

dostupnost do 7 dnů

DOSTUPNOST
live_help
2,15 EUR

s DPH

dostupnost do 7 dnů

Extralink SC/APC-SC/APC | Průhledný patchcord  | Jednomodový, Simplex, G.657B3, 0,9mm, 10m
EXTRALINK
Kód produktu: EX.12042
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

dostupnost do 7 dnů

DOSTUPNOST
live_help
4,62 EUR

s DPH

dostupnost do 7 dnů

20 40 80 produktů na webu
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený