Patchcordy z optických vláken | APC UPC OM2 | Batna24.com

Patchcordy

[ 3 ]
Filtry
Výrobce
keyboard_arrow_down
Cena (EUR)
-
Pokročilé filtry
keyboard_arrow_down
Délka
keyboard_arrow_down Zobrazit více
Kategorie kabelů
Standardn vlákna
keyboard_arrow_down Zobrazit více
Typy koncovek patchcordu
keyboard_arrow_down Zobrazit více
Délka 100m
cancel
SMAZAT FILTRY
cancel
Extralink 2J SC/APC-SC/APC | Patchcord | Jednomodový, Externí, Duplex, G657A2, 100m
EXTRALINK
Kód produktu: EX.8260
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
90,64 EUR

s DPH

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Extralink SC/APC-SC/APC plochý | Patchcord | závěsný, Jednomodový, Simplex, G.657A2, 100m
EXTRALINK
Kód produktu: EX.8499
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

dostupnost do 7 dnů

DOSTUPNOST
live_help
14,30 EUR

s DPH

dostupnost do 7 dnů

Extralink SC/APC-SC/APC | Patchcord | Kulatý, zavěsný, Jednomodový, Simplex, G.657A2, 100m
EXTRALINK
Kód produktu: EX.13414
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

dostupnost do 7 dnů

DOSTUPNOST
live_help
36,10 EUR

s DPH

dostupnost do 7 dnů

20 40 80 produktů na webu
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený