Český (CZ) / EUR / Ceny s DPH

Spojky

[ 8 ]
Filtry
Výrobce
keyboard_arrow_down
Cena (EUR)
-
Pokročilé filtry
keyboard_arrow_down
Extralink SC/APC | konektor | Fast connector
EXTRALINK
Kód produktu: EX.10239

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
1,02 EUR

 s DPH 21%

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Extralink FC | konektor | Fast connector
EXTRALINK
Kód produktu: EX.7966

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
4,19 EUR

 s DPH 21%

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Extralink SC/UPC | konektor | Fast connector
EXTRALINK
Kód produktu: EX.11519

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
1,13 EUR

 s DPH 21%

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Extralink SC/APC splice-on | konektor | Fast connector
EXTRALINK
Kód produktu: EX.2091

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
2,66 EUR

 s DPH 21%

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Extralink SC/APC | Díly konektoru  | Simplex, dla kabli 900um, s kováním
EXTRALINK
Kód produktu: EX.0233

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
0,42 EUR

 s DPH 21%

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Extralink SC/UPC splice-on | Konektor | Fast connector
EXTRALINK
Kód produktu: EX.2145

dostupnost do 7 dnů

DOSTUPNOST
live_help
1,61 EUR

 s DPH 21%

dostupnost do 7 dnů

Extralink SC/APC | Náhradní díly | Simplex, pro kabely 3mm, s kováním
EXTRALINK
Kód produktu: EX.0226

dostupnost do 7 dnů

DOSTUPNOST
live_help
1,04 EUR

 s DPH 21%

dostupnost do 7 dnů

Extralink SC/APC 3.0 zielona | konektor | Fast connector
EXTRALINK
Kód produktu: EX.12141

dostupnost do 7 dnů

DOSTUPNOST
live_help
0,49 EUR

 s DPH 21%

dostupnost do 7 dnů

20 40 80 produktů na webu

Konektory z optických vláken z batna24.com

Připojení optickými vlákny již nějakou dobu přináší světu revoluci a rychlost jeho přenosu dosahuje závratných rychlostí. Optické vlákno je kabel, který se skládá ze skleněných vláken s příměsí plastů. Výsledkem je, že práce s tímto výrobkem vyžaduje speciální součásti. Patří mezi ně konektory z optických vláken, které najdete v nabídce online obchodu batna24.com. Doporučujeme vám seznámit se s připravenou nabídkou, kde je mnoho atraktivních nabídek!

Vysoce kvalitní konektory z optických vláken

Proč jsou nutné konektory pro optická vlákna? Tento prvek umožňuje trvalé nebo odpojitelné spojení dvou optických vláken. Jejich základní funkcí je možnost vícenásobného odpojení a připojení optických vláken. Za tímto účelem se používají zásuvky a zástrčky. Stojí za zmínku, že konektory z optických vláken a adaptéry z optických vláken lze rozdělit na pevné a odnímatelné. Navíc tyto konektory mohou být single-mode a multi-mode. Díky tomu si každý zákazník najde perfektní produkt pro sebe. Přesvědčte se sami.

Konektory z optických vláken pro profesionály!

Nejoblíbenější konektory pro kabely z optických vláken jsou: LC konektory (malé konektory), ST konektory, SC konektory (standardní konektory) a FC konektory (konektory Ferrule). Tyto modely se liší funkčností, aplikací, velikostí a účelem. SC konektory se vyznačují malými rozměry. Výsledkem je, že se velmi často používají na místech, která se vyznačují vysokou hustotou spínacích polí. Zároveň mají systém snap lock, který chrání před náhodným odstraněním konektoru. Široká škála produktů plně uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Srdečně vás zveme, abyste se podrobně seznámili se všemi našimi návrhy. Zaručujeme nejvyšší kvalitu, rychlé dodání a konkurenceschopné ceny. Zveme vás k objednání ještě dnes.

Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.