ARUBA 10G SFP+ LC LR 10KM SMF XCVR
ARUBA 10G SFP+ LC LR 10KM SMF XCVR

ARUBA 10G SFP+ LC LR 10KM SMF XCVR

KÓD: J9151E
1014,30 EUR s DPH
Přibližné náklady na dopravu:
inventory_2 8 kg: 7.71 EUR
inventory_2 10 kg: 8.47 EUR
inventory_2 30 kg: 11.55 EUR
present_to_all Celková váha:
local_shipping Cena poštovného:
NENÍ SKLADEM

O PRODUKTU

Aruba 10G SFP + LC LR 10km kazeta

10G modul je určen pro přepínače s portem SFP +. Vložka umožňuje přenos na vzdálenost 10 km, je přizpůsobena pro přenos na optickém vlákně zakončeném LC konektory.

SPECIFIKACE

technické parametry
Rychlost 10 Gb / s
Typ portu kazety SFP +
Typ konektoru z optických vláken LC
Rozsah 10 km
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený