EXTRALINK 1:16 PLC SPLITTER SC/APC 2.0MM 1.5M G657A ABS MODULE

EXTRALINK 1:16 PLC SPLITTER SC/APC 2.0MM 1.5M G657A ABS MODULE

KÓD: EX.16903 / EAN: 5903148916903
16,85 EUR s DPH
NENÍ SKLADEM
Délka: 1.5m
Počet koncovek splitteru: 1x16
Standardn vlákna: G.657.A1
Průměr kabelu: 2mm
more ZOBRAZIT VÍCE PARAMETRŮ
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený