MIKROTIK XS+31LC10D SFP/SFP+/SFP28 MODULE 1/10/25G SINGLE MODE
MIKROTIK XS+31LC10D SFP/SFP+/SFP28 MODULE 1/10/25G SINGLE MODE 10KM 1310NM

MIKROTIK XS+31LC10D SFP/SFP+/SFP28 MODULE 1/10/25G SINGLE MODE 10KM 1310NM

KÓD: XS+31LC10D
117,34 EUR s DPH
Přibližné náklady na dopravu:
inventory_2 8 kg: 7.71 EUR
inventory_2 10 kg: 8.47 EUR
inventory_2 30 kg: 11.55 EUR
present_to_all Celková váha:
local_shipping Cena poštovného:
Přidáno do košíku
-
+
KS
DOSTUPNOST:
local_shipping ODESLÁNÍ: 24h
Přenosová vzdálenost: 4-20km
SFP modul - rychlost portu: 25 Gbps
Typ vlákna: SM (Single-Mode)
Vlnová délka: 1310 nm
more ZOBRAZIT VÍCE PARAMETRŮ
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený