Český (CZ) / EUR / Ceny s DPH

Cisco MGBLH1 | Modul SFP | LH MINI-/GBIC

KÓD: MGBLH1
192,42 EUR s DPH 21%
Přibližné náklady na dopravu:
8 kg: 9.33 EUR
10 kg: 10.25 EUR
30 kg: 13.98 EUR
Celková váha:
Cena poštovného:
NENÍ SKLADEM
Přenosová vzdálenost: Přes 20km
SFP modul - rychlost portu: 1,25 Gbps
Výstupní konektor: LC
Počet kusů v balení: 1-pack
ZOBRAZIT VÍCE PARAMETRŮ

O PRODUKTU

Modul Cisco MGBLH1 SFP

Cisco MGBLH1 je modul vybavený LC duplexním konektorem s přenosovou rychlostí až 1 Gb / s. Vložka je navržena pro práci s jednovidovým vláknem s vlnovou délkou 1310 nm. Maximální podporovaná vzdálenost pro přenos dat je 40 km.

Vlastnosti

  • Integrovaná pružinová západka pro snadné vyjmutí modulů
  • Hot Swap
  • LC duplexní konektor
  • Nízké elektromagnetické rušení (FCC část 15, třída B)
  • Vyhovuje FDA a normám Mezinárodní elektrotechnické komise (IEC) - výrobek, který je bezpečný pro oči
CISCO modul MGBLH1 SFP

Moduly SFP společnosti Cisco

Moduly Cisco SFP se snadno instalují. Přidávají optické připojení nebo port Gigabit Ethernet k přepínačům řady Cisco 100, 200, 300 a 500. Moduly jsou k dispozici v jednom nebo více režimech optické kabeláže a zvládnou přenosové vzdálenosti od 100 metrů do 40 kilometrů. Poskytují rychlé a spolehlivé připojení mezi přepínači umístěnými na různých podlažích, v samostatných budovách nebo v malé síti kampusu vyžadující připojení mezi zařízeními.

SPECIFIKACE

Funkce / filtry
Přenosová vzdálenost Přes 20km
SFP modul - rychlost portu 1,25 Gbps
Výstupní konektor LC
Počet kusů v balení 1-pack
Typ duplexu SFP Fyzikální (dvě vlákna)
Typ vlákna SM (Single-Mode)
Vlnová délka 1310 nm

Technická data
Modelka MGBLH1
Střední Jednorežimové optické vlákno
aplikace 1000 ZÁKLADNÍ-LEV
Konektor Duplex LC
Vlnová délka (Tx) 1310 nm
Rozsah vlnových délek (Rx) 1310 nm
Výkon
Maximální vzdálenost Až 40 km
Průměrný výstupní výkon Od -4 dBm do 0 dBm
Citlivost přijímače -25 dBm
Přetížení přijímače -3 dBm
Vlastnosti prostředí
Rozměry 13,4 mm x 8,5 mm x 56,5 mm
Hmotnost 0,018 kg
Moc 1 W (max.)

PODPORA

Soubory ke stažení:

Technická specifikace výrobce (ENG) Ke stažení
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.