Extralink 1:2 FBT SC/APC | Splitter | 10:90, 900um, 1m
Extralink 1:2 FBT SC/APC | Splitter | 10:90, 900um, 1m

Extralink 1:2 FBT SC/APC | Splitter | 10:90, 900um, 1m

KÓD: EX.0431 / EAN: 5902560360431
10,98 EUR s DPH
Přibližné náklady na dopravu:
inventory_2 8 kg: 7.71 EUR
inventory_2 10 kg: 8.47 EUR
inventory_2 30 kg: 11.55 EUR
present_to_all Celková váha:
local_shipping Cena poštovného:
NENÍ SKLADEM
Délka: 1m
Počet koncovek splitteru: 1x2
Standardn vlákna: G.657.A1
Průměr kabelu: 0,9mm
more ZOBRAZIT VÍCE PARAMETRŮ
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený