Extralink 1:2 PLC SC/APC | Splitter | 900um, 1m
arrow_drop_downČeský (CZ) / EUR / Ceny s DPH
Extralink 1:2 PLC SC/APC | Splitter | 900um, 1m

Extralink 1:2 PLC SC/APC | Splitter | 900um, 1m

KÓD: EX.3463 / EAN: 5902560363463
4,54 EUR s DPH 21%
Přibližné náklady na dopravu:
inventory_2 8 kg: 9.33 EUR
inventory_2 10 kg: 10.25 EUR
inventory_2 30 kg: 13.98 EUR
present_to_all Celková váha:
local_shipping Cena poštovného:
Přidáno do košíku
-
+
KS
DOSTUPNOST:
local_shipping ODESLÁNÍ: 24h
Délka: 1m
Počet koncovek splitteru: 1x2
Standardn vlákna: G.657.A1
Průměr kabelu: 0,9mm
more ZOBRAZIT VÍCE PARAMETRŮ
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.