Extralink 2J SC/APC-SC/APC | Patchcord | Jednomodový, Externí, Duplex, G657A2, 150m

KÓD: EX.8284 / EAN: 5902560368284

Extralink 2J SC/APC-SC/APC | Patchcord | Jednomodový, Externí, Duplex, G657A2, 150m

KÓD: EX.8284 / EAN: 5902560368284
120,92 EUR s DPH 21% (hrubé částky)
99,93 EUR bez VAT (čistou částku)
DOSTUPNOST:
Délka: 150m
Kategorie kabelů: Single-Mode
Standardn vlákna: G.657.A2
Typy koncovek patchcordu: SC/APC-SC/APC
Zobrazit více parametrů
Délka:
120,92 EUR s DPH 21% (hrubé částky)
99,93 EUR bez VAT (čistou částku)
Přibližné náklady na dopravu:
8 kg:
11.3 EUR
10 kg:
12.4 EUR
30 kg:
16.93 EUR
Celková váha:
Cena poštovného:
DOSTUPNOST:
Přidáno do košíku
-
+
KS
Platnost relace vyprší za:
Sekundy
Po vypršení relace budete odhlášeni
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.