CZ

Extralink 2J SC/APC-SC/APC | Patchcord | Jednomodový, Externí, Duplex, G657A2, 25m

KÓD: EX.8239 / EAN: 5902560368239

Extralink 2J SC/APC-SC/APC | Patchcord | Jednomodový, Externí, Duplex, G657A2, 25m

KÓD: EX.8239 / EAN: 5902560368239
669,33 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
553,16 CZK bez VAT (čistou částku)
Není skladem
Délka: 25m
Kategorie kabelů: Single-Mode
Standardn vlákna: G.657.A2
Typy koncovek patchcordu: SC/APC-SC/APC
Zobrazit více parametrů
Délka:
669,33 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
553,16 CZK bez VAT (čistou částku)
Není skladem
Verze pro tisk