Extralink LC/APC-LC/APC | Patchcord | Multimodový, OM2, Duplex,
arrow_drop_downČeský (CZ) / EUR / Ceny s DPH
Extralink LC/APC-LC/APC | Patchcord | Multimodový, OM2, Duplex, 3mm, 3m

Extralink LC/APC-LC/APC | Patchcord | Multimodový, OM2, Duplex, 3mm, 3m

KÓD: EX.1087 / EAN: 5902560361087
4,74 EUR s DPH 21%
Přibližné náklady na dopravu:
inventory_2 8 kg: 9.33 EUR
inventory_2 10 kg: 10.25 EUR
inventory_2 30 kg: 13.98 EUR
present_to_all Celková váha:
local_shipping Cena poštovného:
NENÍ SKLADEM
Délka: 3m
Kategorie kabelů: Multi-Mode OM2
Standardn vlákna: OM2
Typy koncovek patchcordu: LC/APC-LC/APC
more ZOBRAZIT VÍCE PARAMETRŮ
Délka:
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.