CZ

Extralink LC/APC-LC/APC | Patchcord | Multimodový, OM3, Duplex, 3mm, 1m

KÓD: EX.1162 / EAN: 5902560361162

Extralink LC/APC-LC/APC | Patchcord | Multimodový, OM3, Duplex, 3mm, 1m

KÓD: EX.1162 / EAN: 5902560361162
62,13 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
51,35 CZK bez VAT (čistou částku)
Není skladem
Délka: 1m
Kategorie kabelů: Multi-Mode OM3
Standardn vlákna: OM3
Typy koncovek patchcordu: LC/APC-LC/APC
Zobrazit více parametrů
Délka:
62,13 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
51,35 CZK bez VAT (čistou částku)
Není skladem
Verze pro tisk