Extralink LC/APC-LC/APC | Patchcord | Multimodový, OM3, Duplex,
Extralink LC/APC-LC/APC | Patchcord | Multimodový, OM3, Duplex, 3mm, 3m

Extralink LC/APC-LC/APC | Patchcord | Multimodový, OM3, Duplex, 3mm, 3m

KÓD: EX.1186 / EAN: 5902560361186
5,81 EUR s DPH
Přibližné náklady na dopravu:
inventory_2 8 kg: 7.71 EUR
inventory_2 10 kg: 8.47 EUR
inventory_2 30 kg: 11.55 EUR
present_to_all Celková váha:
local_shipping Cena poštovného:
NENÍ SKLADEM
Délka: 3m
Kategorie kabelů: Multi-Mode OM3
Standardn vlákna: OM3
Typy koncovek patchcordu: LC/APC-LC/APC
more ZOBRAZIT VÍCE PARAMETRŮ
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený