Extralink LC/PC-LC/PC | Patchcord | Multimodový, OM2, Duplex, 3mm, 1m

KÓD: EX.1063 / EAN: 5902560361063

Extralink LC/PC-LC/PC | Patchcord | Multimodový, OM2, Duplex, 3mm, 1m

KÓD: EX.1063 / EAN: 5902560361063
5,35 EUR s DPH 21% (hrubé částky)
4,42 EUR bez VAT (čistou částku)
Není skladem
Délka: 1m
Kategorie kabelů: Multi-Mode OM2
Standardn vlákna: OM2
Typy koncovek patchcordu: LC/UPC-LC/UPC
Zobrazit více parametrů
5,35 EUR s DPH 21% (hrubé částky)
4,42 EUR bez VAT (čistou částku)
Přibližné náklady na dopravu:
8 kg:
11.3 EUR
10 kg:
12.4 EUR
30 kg:
16.93 EUR
Celková váha:
Cena poštovného:
Není skladem
Platnost relace vyprší za:
Sekundy
Po vypršení relace budete odhlášeni
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.