CZ

Extralink LC/UPC | Pigtail | Multimodový, OM3, 50/125, 2m, Easy strip

KÓD: EX.12462 / EAN: 5903148912462

Extralink LC/UPC | Pigtail | Multimodový, OM3, 50/125, 2m, Easy strip

KÓD: EX.12462 / EAN: 5903148912462
29,09 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
24,04 CZK bez VAT (čistou částku)
Délka: 1.5m
Koncovka pigtailu / splitteru: LC/PC
Standardn vlákna: OM3
Barva: Barva Aqua
Zobrazit více parametrů
29,09 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
24,04 CZK bez VAT (čistou částku)
Přidáno do košíku
-
+
k dispozici
Platnost relace vyprší za:
Sekundy
Po vypršení relace budete odhlášeni
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.