Extralink LC/UPC | Pigtail | Jednomodový, 900um G.657A 1m
Extralink LC/UPC | Pigtail | Jednomodový, 900um G.657A 1m

Extralink LC/UPC | Pigtail | Jednomodový, 900um G.657A 1m

KÓD: EX.10130 / EAN: 5903148910130
0,61 EUR s DPH
Přidáno do košíku
-
+
KS
DOSTUPNOST:
local_shipping ODESLÁNÍ: 24h
Délka: 1m
Koncovka pigtailu / splitteru: LC/PC
Standardn vlákna: G.657.A1
more ZOBRAZIT VÍCE PARAMETRŮ
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený