Extralink LC/UPC-LC/UPC | Patchcord | Multimodový, OM3, 3mm, 300m, černá

KÓD: LC/UPC-LC/UPC OM3 300M
320,05 EUR s DPH 21% (hrubé částky)
264,51 EUR bez VAT (čistou částku)
Přibližné náklady na dopravu:
8 kg: 9.23 EUR
10 kg: 10.13 EUR
30 kg: 13.83 EUR
Celková váha:
Cena poštovného:
NENÍ SKLADEM
Délka: 300m
Kategorie kabelů: Multi-Mode OM3
Standardn vlákna: OM3
Typy koncovek patchcordu: LC/UPC-LC/UPC
ZOBRAZIT VÍCE PARAMETRŮ
Platnost relace vyprší za:
Sekundy
Po vypršení relace budete odhlášeni
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.