CZ

Extralink LC/UPC-LC/UPC | Patchcord | Jednomodový, Simplex, G652D, 3mm, 3m

KÓD: EX.15029 / EAN: 5903148915029

Extralink LC/UPC-LC/UPC | Patchcord | Jednomodový, Simplex, G652D, 3mm, 3m

KÓD: EX.15029 / EAN: 5903148915029
32,86 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
27,16 CZK bez VAT (čistou částku)
Délka: 3m
Kategorie kabelů: Single-Mode
Standardn vlákna: G.652.D
Typy koncovek patchcordu: LC/UPC-LC/UPC
Zobrazit více parametrů
Délka:
32,86 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
27,16 CZK bez VAT (čistou částku)
Přidáno do košíku
-
+
k dispozici
Platnost relace vyprší za:
Sekundy
Po vypršení relace budete odhlášeni
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.