CZ

Extralink LC/UPC-LC/UPC | Patchcord | Multimodový, Duplex, 50/125um, 3mm, 3m

KÓD: EX.3753 / EAN: 5902560363753

Extralink LC/UPC-LC/UPC | Patchcord | Multimodový, Duplex, 50/125um, 3mm, 3m

KÓD: EX.3753 / EAN: 5902560363753
78,30 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
64,71 CZK bez VAT (čistou částku)
Délka: 3m
Kategorie kabelů: Multi-Mode OM2
Standardn vlákna: OM2
Typy koncovek patchcordu: LC/UPC-LC/UPC
Zobrazit více parametrů
Délka:
78,30 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
64,71 CZK bez VAT (čistou částku)
Přidáno do košíku
-
+
k dispozici