CZ

Extralink LC/UPC-LC/UPC | Patchcord | Multimodový, OM3, Duplex, 3mm, 1m

KÓD: EX.10284 / EAN: 5903148910284

Extralink LC/UPC-LC/UPC | Patchcord | Multimodový, OM3, Duplex, 3mm, 1m

KÓD: EX.10284 / EAN: 5903148910284
76,69 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
63,38 CZK bez VAT (čistou částku)
Délka: 1m
Kategorie kabelů: Multi-Mode OM3
Standardn vlákna: OM3
Typy koncovek patchcordu: LC/UPC-LC/UPC
Zobrazit více parametrů
Délka:
76,69 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
63,38 CZK bez VAT (čistou částku)
Přidáno do košíku
-
+
k dispozici