Extralink LC/UPC-LC/UPC | Patchcord | Jednomodový, Duplex, G657
Extralink LC/UPC-LC/UPC | Patchcord | Jednomodový, Duplex, G657A1, 3mm, 1m

Extralink LC/UPC-LC/UPC | Patchcord | Jednomodový, Duplex, G657A1, 3mm, 1m

KÓD: EX.2923 / EAN: 5902560362923
2,18 EUR s DPH
Přidáno do košíku
-
+
KS
DOSTUPNOST:
local_shipping ODESLÁNÍ: 24h
Délka: 1m
Kategorie kabelů: Single-Mode
Standardn vlákna: G.657.A1
Typy koncovek patchcordu: LC/UPC-LC/UPC
more ZOBRAZIT VÍCE PARAMETRŮ
Délka:
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený