CZ

Extralink LC/UPC-LC/UPC | Patchcord | Jednomodový, Duplex, 9/125um, 2mm, 1.5m

KÓD: EX.16057 / EAN: 5903148916057

Extralink LC/UPC-LC/UPC | Patchcord | Jednomodový, Duplex, 9/125um, 2mm, 1.5m

KÓD: EX.16057 / EAN: 5903148916057
38,99 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
32,23 CZK bez VAT (čistou částku)
Délka: 1.5m
Barva: Žlutá
Délka kabelu: 1,5
Konektor 1: LC/UPC
Zobrazit více parametrů
Délka:
38,99 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
32,23 CZK bez VAT (čistou částku)
Přidáno do košíku
-
+
k dispozici
Platnost relace vyprší za:
Sekundy
Po vypršení relace budete odhlášeni
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.