CZ

Extralink LC/UPC-LC/UPC | Patchcord | Multimodový, Duplex, 50/125um, 3mm, 2m

KÓD: EX.3746 / EAN: 5902560363746

Extralink LC/UPC-LC/UPC | Patchcord | Multimodový, Duplex, 50/125um, 3mm, 2m

KÓD: EX.3746 / EAN: 5902560363746
69,73 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
57,63 CZK bez VAT (čistou částku)
Délka: 2m
Kategorie kabelů: Multi-Mode OM2
Standardn vlákna: OM2
Typy koncovek patchcordu: LC/UPC-LC/UPC
Zobrazit více parametrů
Délka:
69,73 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
57,63 CZK bez VAT (čistou částku)
Přidáno do košíku
-
+
k dispozici