CZ

Extralink LC/UPC-SC/APC | Patchcord | Jednomodový, Duplex, G657A1, 3mm, 1m

KÓD: EX.16606 / EAN: 5903148916606

Extralink LC/UPC-SC/APC | Patchcord | Jednomodový, Duplex, G657A1, 3mm, 1m

KÓD: EX.16606 / EAN: 5903148916606
37,63 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
31,10 CZK bez VAT (čistou částku)
Není skladem
Délka: 1m
Kategorie kabelů: Single-Mode
Standardn vlákna: G.657.A1
Typy koncovek patchcordu: SC/APC-LC/UPC
Zobrazit více parametrů
37,63 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
31,10 CZK bez VAT (čistou částku)
Není skladem
Verze pro tisk