Extralink LC/UPC-SC/APC | Patchcord | Multimodový, OM2, Duplex,
Extralink LC/UPC-SC/APC | Patchcord | Multimodový, OM2, Duplex, G657A, 3mm, 1m

Extralink LC/UPC-SC/APC | Patchcord | Multimodový, OM2, Duplex, G657A, 3mm, 1m

KÓD: EX.1117 / EAN: 5902560361117
3,55 EUR s DPH
Přidáno do košíku
-
+
KS
DOSTUPNOST:
local_shipping ODESLÁNÍ: 24h
Délka: 1m
Kategorie kabelů: Multi-Mode OM2
Standardn vlákna: OM2
Typy koncovek patchcordu: SC/APC-LC/UPC
more ZOBRAZIT VÍCE PARAMETRŮ
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený