CZ

Extralink LC/UPC-SC/APC | Patchcord | Multimodový, OM3, Duplex, 3mm, 1m

KÓD: EX.9434 / EAN: 5902560369434

Extralink LC/UPC-SC/APC | Patchcord | Multimodový, OM3, Duplex, 3mm, 1m

KÓD: EX.9434 / EAN: 5902560369434
76,78 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
63,45 CZK bez VAT (čistou částku)
Není skladem
Délka: 1m
Kategorie kabelů: Multi-Mode OM3
Standardn vlákna: OM3
Typy koncovek patchcordu: SC/APC-LC/UPC
Zobrazit více parametrů
76,78 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
63,45 CZK bez VAT (čistou částku)
Není skladem
Verze pro tisk