Extralink LC/UPC-SC/UPC | Patchcord | Multimodový, OM2, Duplex,

Extralink LC/UPC-SC/UPC | Patchcord | Multimodový, OM2, Duplex, 3mm, 5m

KÓD: EX.16217 / EAN: 5903148916217
4,03 EUR s DPH
Přibližné náklady na dopravu:
inventory_2 8 kg: 7.71 EUR
inventory_2 10 kg: 8.47 EUR
inventory_2 30 kg: 11.55 EUR
present_to_all Celková váha:
local_shipping Cena poštovného:
NENÍ SKLADEM
:
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený