CZ

Extralink LC/UPC-SC/UPC | Patchcord | Jednomodový, Simplex, G652D, 3mm, 5m

KÓD: EX.12325 / EAN: 5903148912325

Extralink LC/UPC-SC/UPC | Patchcord | Jednomodový, Simplex, G652D, 3mm, 5m

KÓD: EX.12325 / EAN: 5903148912325
44,08 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
36,43 CZK bez VAT (čistou částku)
Délka: 5m
Kategorie kabelů: Single-Mode
Standardn vlákna: G.652.D
Typy koncovek patchcordu: SC/UPC-LC/UPC
Zobrazit více parametrů
Délka:
44,08 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
36,43 CZK bez VAT (čistou částku)
Přidáno do košíku
-
+
k dispozici