CZ

Extralink LC/UPC-SC/UPC | Patchcord | Jednomodový, Simplex, G652D, 3mm, 10m

KÓD: EX.12264 / EAN: 5903148912264

Extralink LC/UPC-SC/UPC | Patchcord | Jednomodový, Simplex, G652D, 3mm, 10m

KÓD: EX.12264 / EAN: 5903148912264
55,10 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
45,54 CZK bez VAT (čistou částku)
Není skladem
Délka: 10m
Kategorie kabelů: Single-Mode
Standardn vlákna: G.652.D
Typy koncovek patchcordu: SC/UPC-LC/UPC
Zobrazit více parametrů
Délka:
55,10 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
45,54 CZK bez VAT (čistou částku)
Není skladem
Verze pro tisk