Extralink LC/UPC-SC/UPC | Patchcord | Multimodový, OM3, Duplex,
Extralink LC/UPC-SC/UPC | Patchcord | Multimodový, OM3, Duplex, 3mm, 1m

Extralink LC/UPC-SC/UPC | Patchcord | Multimodový, OM3, Duplex, 3mm, 1m

KÓD: EX.9298 / EAN: 5902560369298
2,29 EUR s DPH
Přidáno do košíku
-
+
KS
DOSTUPNOST:
local_shipping ODESLÁNÍ: 24h
Délka: 1m
Kategorie kabelů: Multi-Mode OM3
Standardn vlákna: OM3
Typy koncovek patchcordu: SC/UPC-LC/UPC
more ZOBRAZIT VÍCE PARAMETRŮ
Délka:
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený