CZ

Extralink SC/APC Drop | Pigtail | Single mode, Simplex, G.657A2, 250m

KÓD: EX.19430 / EAN: 5903148919430

Extralink SC/APC Drop | Pigtail | Single mode, Simplex, G.657A2, 250m

KÓD: EX.19430 / EAN: 5903148919430
473,01 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
390,92 CZK bez VAT (čistou částku)
Není skladem
Délka: 250m
Koncovka pigtailu / splitteru: SC/APC
Standardn vlákna: G.657.A2
Barva: Černá
Zobrazit více parametrů
473,01 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
390,92 CZK bez VAT (čistou částku)
Není skladem
Verze pro tisk