CZ

Extralink SC/APC Drop | Pigtail | jednomodový, Simplex, G.657A2, 100m

KÓD: EX.17481 / EAN: 5903148917481

Extralink SC/APC Drop | Pigtail | jednomodový, Simplex, G.657A2, 100m

KÓD: EX.17481 / EAN: 5903148917481
216,97 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
179,31 CZK bez VAT (čistou částku)
Není skladem
Délka: 100m
Koncovka pigtailu / splitteru: SC/APC
Standardn vlákna: G.657.A2
Barva: Černá
Zobrazit více parametrů
216,97 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
179,31 CZK bez VAT (čistou částku)
Není skladem
Verze pro tisk
Platnost relace vyprší za:
Sekundy
Po vypršení relace budete odhlášeni
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.