Extralink SC/APC Drop | Pigtail | Single mode, Simplex, G.657A2, 140m

KÓD: EX.17504 / EAN: 5903148917504
21,13 EUR s DPH 21% (hrubé částky)
17,46 EUR bez VAT (čistou částku)
Přibližné náklady na dopravu:
8 kg: 9.23 EUR
10 kg: 10.13 EUR
30 kg: 13.83 EUR
Celková váha:
Cena poštovného:
Přidáno do košíku
-
+
KS
DOSTUPNOST:
RYCHLÉ ODESLÁNÍ
Délka: 140m
Koncovka pigtailu / splitteru: SC/APC
Standardn vlákna: G.657.A2
ZOBRAZIT VÍCE PARAMETRŮ
:
Platnost relace vyprší za:
Sekundy
Po vypršení relace budete odhlášeni
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.