Extralink SC/APC | Sada pigtaili | Jednomoprowe, 900um, G.657A1, 1,5m, 12 sztuk, 12 kolorĂłw

KÓD: EX.0349 / EAN: 5902560360349

Extralink SC/APC | Sada pigtaili | Jednomoprowe, 900um, G.657A1, 1,5m, 12 sztuk, 12 kolorĂłw

KÓD: EX.0349 / EAN: 5902560360349
9,81 EUR s DPH 21% (hrubé částky)
8,11 EUR bez VAT (čistou částku)
DOSTUPNOST:
Délka: 1.5m
Koncovka pigtailu / splitteru: SC/APC
Standardn vlákna: G.657.A1
Zobrazit více parametrů
9,81 EUR s DPH 21% (hrubé částky)
8,11 EUR bez VAT (čistou částku)
Přibližné náklady na dopravu:
8 kg:
11.3 EUR
10 kg:
12.4 EUR
30 kg:
16.93 EUR
Celková váha:
Cena poštovného:
DOSTUPNOST:
Přidáno do košíku
-
+
KS
Platnost relace vyprší za:
Sekundy
Po vypršení relace budete odhlášeni
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.