Extralink SC/APC-LC/APC | Patchcord | Multimodový, OM2, Duplex,
Extralink SC/APC-LC/APC | Patchcord | Multimodový, OM2, Duplex, 3mm, 2m

Extralink SC/APC-LC/APC | Patchcord | Multimodový, OM2, Duplex, 3mm, 2m

KÓD: EX.1131 / EAN: 5902560361131
3,23 EUR s DPH
Přibližné náklady na dopravu:
inventory_2 8 kg: 7.71 EUR
inventory_2 10 kg: 8.47 EUR
inventory_2 30 kg: 11.55 EUR
present_to_all Celková váha:
local_shipping Cena poštovného:
Přidáno do košíku
-
+
KS
DOSTUPNOST:
local_shipping ODESLÁNÍ: 24h
Délka: 2m
Kategorie kabelů: Multi-Mode OM2
Standardn vlákna: OM2
Typy koncovek patchcordu: SC/APC-LC/APC
more ZOBRAZIT VÍCE PARAMETRŮ
Délka:
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený