CZ

Extralink SC/APC-LC/APC | Patchcord | Multimodový, OM3, Duplex, 3mm, 5m

KÓD: EX.1254 / EAN: 5902560361254

Extralink SC/APC-LC/APC | Patchcord | Multimodový, OM3, Duplex, 3mm, 5m

KÓD: EX.1254 / EAN: 5902560361254
171,36 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
141,62 CZK bez VAT (čistou částku)
Není skladem
Délka: 5m
Kategorie kabelů: Multi-Mode OM3
Typy koncovek patchcordu: SC/APC-LC/APC
Barva: Barva Aqua
Zobrazit více parametrů
Délka:
171,36 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
141,62 CZK bez VAT (čistou částku)
Není skladem
Verze pro tisk