Český (CZ) / EUR / Ceny s DPH

Extralink SC/APC-LC/APC | Patchcord | Multimodový, OM2, Duplex, 3mm, 5m

KÓD: EX.1155 / EAN: 5902560361155
29,04 EUR s DPH 21%
Přibližné náklady na dopravu:
8 kg: 9.33 EUR
10 kg: 10.25 EUR
30 kg: 13.98 EUR
Celková váha:
Cena poštovného:
Přidáno do košíku
-
+
KS
DOSTUPNOST:
ODESLÁNÍ: 24h
Délka: 5m
Kategorie kabelů: Multi-Mode OM2
Standardn vlákna: OM2
Typy koncovek patchcordu: SC/APC-LC/APC
ZOBRAZIT VÍCE PARAMETRŮ
Délka:
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.