Extralink SC/APC-LC/APC | Patchcord | Jednomodový, Duplex, G652D, 3mm, 0.5m

KÓD: EX.16385 / EAN: 5903148916385

Extralink SC/APC-LC/APC | Patchcord | Jednomodový, Duplex, G652D, 3mm, 0.5m

KÓD: EX.16385 / EAN: 5903148916385
4,75 EUR s DPH 21% (hrubé částky)
3,93 EUR bez VAT (čistou částku)
Není skladem
Délka: 0.5m
Kategorie kabelů: Single-Mode
Standardn vlákna: G.652.D
Typy koncovek patchcordu: SC/APC-LC/APC
Zobrazit více parametrů
4,75 EUR s DPH 21% (hrubé částky)
3,93 EUR bez VAT (čistou částku)
Přibližné náklady na dopravu:
8 kg:
11.3 EUR
10 kg:
12.4 EUR
30 kg:
16.93 EUR
Celková váha:
Cena poštovného:
Není skladem
Platnost relace vyprší za:
Sekundy
Po vypršení relace budete odhlášeni
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.