Extralink SC/APC-LC/PC | multipatchcord | SM 24F 14M, kaskáda
Český (CZ) / EUR / Ceny s DPH
Extralink SC/APC-LC/PC | multipatchcord  | SM 24F 14M, kaskáda 90cm

Extralink SC/APC-LC/PC | multipatchcord | SM 24F 14M, kaskáda 90cm

KÓD: MP4
188,93 EUR s DPH
Přibližné náklady na dopravu:
inventory_2 8 kg: 9.48 EUR
inventory_2 10 kg: 10.42 EUR
inventory_2 30 kg: 14.21 EUR
present_to_all Celková váha:
local_shipping Cena poštovného:
Přidáno do košíku
-
+
KS
DOSTUPNOST:
local_shipping ODESLÁNÍ: 24h
Délka: 14m
Kategorie kabelů: Single-Mode
Typy koncovek patchcordu: SC/APC-LC/UPC
more ZOBRAZIT VÍCE PARAMETRŮ
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.