CZ

Extralink SC/APC-LC/PC | multipatchcord | SM 24F 7M, vystřihování 1m

KÓD: MP8

Extralink SC/APC-LC/PC | multipatchcord | SM 24F 7M, vystřihování 1m

KÓD: MP8
3441,36 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
2844,10 CZK bez VAT (čistou částku)
Délka: 7m
Kategorie kabelů: Single-Mode
Typy koncovek patchcordu: SC/APC-LC/UPC
Zobrazit více parametrů
3441,36 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
2844,10 CZK bez VAT (čistou částku)
Přidáno do košíku
-
+
k dispozici
Platnost relace vyprší za:
Sekundy
Po vypršení relace budete odhlášeni
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.