CZ

Extralink SC/APC-LC/PC | Patchcord | Jednomodový, Duplex, 9/125um, 2mm, 3m

KÓD: EX.15555 / EAN: 5903148915555

Extralink SC/APC-LC/PC | Patchcord | Jednomodový, Duplex, 9/125um, 2mm, 3m

KÓD: EX.15555 / EAN: 5903148915555
64,65 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
53,43 CZK bez VAT (čistou částku)
Není skladem
Délka: 3m
Barva: Žlutá
Délka kabelu: 3
Konektor 1: SC
Zobrazit více parametrů
Délka:
64,65 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
53,43 CZK bez VAT (čistou částku)
Není skladem
Verze pro tisk
Platnost relace vyprší za:
Sekundy
Po vypršení relace budete odhlášeni
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.